Zdajemy sobie sprawę, iż prowadzenie firmy w obecnych czasach wymaga poświęcenia mnóstwa swojego czasu, siły, pomysłowości i zapału. W ogromie decyzji do podjęcia, w poszukiwaniu tańszych dostawców, coraz bardziej innowacyjnych produktów, kwestie ochrony środowiska traktowane są często przez przedsięborców jako zło konieczne i z powodu braku czasu odkładane w realizacji w nieskończoność. Brak uzyskanych koniecznych pozwoleń, nieterminowe i niepełne naliczanie opłat za gospodarcze korzystanie ze środowiska, nieprawidłowe prowadzenie ewidencji odpadów skutkuje olbrzymim stresem w przypadku kontroli Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Środowiska oraz często karami finansowymi. I właśnie dlatego jesteśmy MY – specjaliści, którzy rozwiążą wszystkie Państwa problemy z zakresu ochrony środowiska.

Co nas wyróżnia spośród wielu firm znajdujących się na rynku:

  • szacunek dla klienta dla nas tak samo ważny jest KAŻDY klient, zarówno mikroprzedsiębiorca, jak i przedsiębiorca zatrudniający setki pracowników. Nie muszą się Państwo obawiać, iż Państwa problem zostanie zlekceważony, czy odroczony w czasie w rozwiązaniu.
  • szybkość wykonujemy opracowania w możliwie najkrótszym czasie zdając sobie sprawę, jak bardzo cenny jest czas dla Państwa.
  • rzetelność obowiązujemy się zawsze doprowadzić temat do końca, nawet w przypadkach skomplikowanych. Nie wycofujemy się w wyniku napotykanych trudności.
  • kompleksowość proponujemy przekazanie Nam wszystkich swoich problemów w ramach stałej obsługi obejmującej sprawozdawczość, zapewnienie zgodności postępowań z obowiązującymi przepisami ochrony środowiska, pilnowanie terminowego wykonywania obowiązków nałożonych przez organ ochrony środowiska w pozwoleniach oraz służenie wiedzą i radą w każdej nurtującej Państwo kwestii.

DZIAŁAMY NA TERENIE CAŁEGO KRAJU.